Lena Bergström, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 432/500.
I/IV 'Mercury'. Signerad "7630007 Kosta Boda LIM. ED 432/500 Lena Bergström". Box samt USB-sticka medföljer. Längd 18, höjd 20 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK