Möbler Fåtöljer & Soffor
1336897

Soffa, 1900-talets mitt.

Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.

Fast, stoppad klädsel, välvd rygg med knappar. Lackade ben.
Sitthöjd ca 36 cm. Längd 141 cm, höjd 73 cm.

Senare klädsel. Ställvis smärre risp i ryggens tygklädsel. Slitage på benen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR