Design Övrigt
1336933

Bordslampor, ett par, Heiberg-modell, troligen Danmark. 1900-talets andra hälft.

Bordslampor, ett par, heiberg-modell, troligen danmark. 1900-talets andra hälft.

Porslin med detaljer i mässing. Textilskärmar medföljer. Höjd 45 cm exklusive skärmar.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Litet nagg. Smärre krackelyr.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK