Erik Höglund, pokalglas, 2 st, Strömbergshyttan, daterade 1991.
Klart och blått glas. Ett glas i manlig form och ett i kvinnlig. Signerade och daterade. Höjd 27 cm.
Obetydligt ytslitage. Mindre märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10