Möbler Speglar
1337127

Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.

Bronserad spegelram med skuren- och pastellagedekor, 42x76 cm.

Märken. Slitage. Lagningar. Skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK