Konst Contemporary
1337178

Jette L Ranning

(Danmark, Född 1954)
Jette l ranning, olja på duk, a tergo signerad, daterad.

Jette L Ranning, olja på duk, A tergo signerad, daterad.

"Notes of Louvre", daterad 1993, 61x81 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK