Stolar, 8 st, Nils Johansson, Troeds, Sverige, 1960-tal.

Teak, varierande klädsel i textil, sitthöjd ca 44 cm, märkta Troeds Bjärnum Made in Sweden. OBS, endast 6 st stolar fotograferade.

Textil med fläckar, slitage, trä med någon nyansskillnad.

Utropspris
4 000 SEK