Soffbord, 1950/60-tal.

Soffbord, 1950/60-tal.

Fanerat med palisander. Två genomgående lådor, utdragbara från båda sidorna av bordet. Längd 160, bredd 60, höjd 50 cm.

Blekt. Slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
Om Cites
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69