Fanerat med mahogny. Avrundade hörn. I mitten dubbla dörrar med bakomliggande hyll-och lådinredning. På vardera sida en bågformad dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 186, djup 45, höjd 111 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.