Möbler Trädgårdsmöbler
1337355

Grindar, ett par, troligen 1900-talets fösta hälft.

Bemålat järn. Total längd 198 cm per styck inkl gångjärnsfästen. Höjd ca 150 cm.

Rostangrepp. Slitage.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
5 000 SEK