1337387

Åke Holm, väggreliefer 2 st, stengods.

Åke holm, väggreliefer 2 st, stengods.

Rektangulära. Motiv av man med fiskar, respektive man med krus. Osignerade. 19,5 x 16 cm.

Små nagg. enstaka repor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Klubbat pris
2 500
246
290
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
11 sep 12:23
2 500 SEK
11 sep 12:22
2 000 SEK