1337389

Åke Holm

(Sverige, 1900-1980)
Åke holm, åke holm, väggrelief, stengods, signerad.

Åke Holm, Åke Holm, väggrelief, stengods, signerad.

Motivet föreställer troligtvis Abraham, Sara och Hagar ur Bibeln. 30 x 32 cm.

Smärre fläckar och repor. Nagg på baksidan.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK