1337572

Vjeteslav Kliuchnikov

(Ryska federationen, Född 1956)
Vjeteslav kliuchnikov, olja på duk, signerad.

Vjeteslav Kliuchnikov, olja på duk, signerad.

"Iris i glasvas". Utförd 2020. 60 x 65 cm.

Oramad.

Utropspris
3 000 SEK