1337637

Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti lavonen, litografi, signerad och daterad 1989, numrerad 315/500.

Kuutti Lavonen, litografi, signerad och daterad 1989, numrerad 315/500.

"Partek, A-tehtaat". Bildstorlek 20 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T63
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR