Konst Klassisk svensk konst
1337639

Oscar Keen

(Sverige, 1867-1949)
Oscar keen, olja på pannå, signerad och daterad cusset frankrike 1930.

Oscar Keen, olja på pannå, signerad och daterad Cusset Frankrike 1930.

Stadsbild från Cusset. 36 x 51 cm.

Smärre fläckar. Mindre repor.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK