SIGURD RING, olja på duk, sign.

Bonde. 112x86.

Dåligt spänd duk. Smärre hål på dukens kant efter tidigare inramning.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

45A. Humans Since 1982, väggklocka/skulptur, "ClockClock 24", ed. 321/950, Sverige 2016.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK