KYLBERG, CARL, efter, 3 st, färglitografier, utg av Charles Sorlier.
"Stilla kväll", "Människor på väg" samt "Synderskan". Sign o numr. 43 x 53 resp 56 x 65.
Skador, slitage, smuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 200 SEK