Carl Johan Fahlcrantz

(Sverige, 1774-1861)
Carl Johan Fahlcrantz
(Sverige, 1774-1861)

CARL JOHAN FAHLCRANTZ, tillskriven, olja på duk.

Landskap i skymningsljus. 96x120.

Duk uppklistrad på pannå. Mindre retuscher. Krackeleringar.

Konstnär

Utropspris
10 000 SEK