Design Möbler
1339362

Burkhard Vogtherr

(Tyskland, Född 1942)
Burkhard vogtherr, karmstolar, 5 st, 'independece', fritz hansen.

Burkhard Vogtherr, karmstolar, 5 st, 'Independece', Fritz Hansen.

Stomme av polerad aluminium, stoppad sits och rygg. Etikettmärkta. Sitthöjd 47 cm.

Smärre slitage, enstaka repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H70

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK