Design Konstglas
1339516

Ulrica Hydman-Vallien

(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, skulptur unik åfors.

Ulrica Hydman-Vallien, skulptur unik Åfors

Handmålad, signerad Ulrica HV Åfors Unik, höjd inkl ställ 16,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK