MATSALSGRUPP, 7 delar. Gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålad med bronserade detaljer. Runt bord med två iläggskivor à 30 cm, diam 105, h 74. 6 stolar med axknippe.

Slitage. Nötta sitsar.

Utropspris
1 200 SEK