Fanerad med björk. Glasad skåpdörr med spröjs och bakomvarande hyllinredning. Sidorna med skåpdörrar med bakomvarande hyllinredning. Bredd 138, djup 41, höjd 130 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, enstaka repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.