Andreas Dahl

(Sverige)
Andreas Dahl
(Sverige)

Andreas Dahl, "Tre fåglar", 2016

Ur serien "Bögjävel". Signerad och numrerad 1/5 a tergo. C-print 50 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Tom Böttiger Collection.

Utropspris
4 000 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13