1340364

Juan Carlos Quintana

(USA, Född 1964)
Juan carlos quintana, olja på duk, signerad och daterad -87.

Juan Carlos Quintana, olja på duk, signerad och daterad -87.

Utan titel. 46 x 55 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L111
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 1 timme
1 800
180
209
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
14 okt 22:23
1 800 SEK
14 okt 8:33
1 000 SEK