1340364

Juan Carlos Quintana

(USA, Född 1964)
Juan carlos quintana, olja på duk, signerad och daterad -87.

Juan Carlos Quintana, olja på duk, signerad och daterad -87.

Utan titel. 46 x 55 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK