Trädgårdsstolar, 4 st, 1900-tal, "Bryggeristolar".

stomme av metall, sits och rygg av målat trä, fällbara, sitthöjd ca 46 cm.

Färgbortfall. Märken. Slitage. Repor. Rostangrepp, lösa brädor.

Utropspris
3 000 SEK