Konst Modern svensk konst
1340934

Birger Birger-Ericson

(Sverige, 1904-1994)
Birger birger-ericson, olja på duk/papp-pannå, signerad.

Birger Birger-Ericson, olja på duk/papp-pannå, signerad.

"Loppmarknad". 54 x 65 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK