1341152

Juho Mäkelä

(Finland, 1885-1943)
Juho mäkelä, akvarell, signerad och daterad 1939.

Juho Mäkelä, akvarell, signerad och daterad 1939.

Grönska vid stranden. 30,5x24,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR