Konst Modern svensk konst
1341221

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, akvarell, signerad.

Peter Dahl, akvarell, signerad.

Kvinna med utslaget hår. Bladstorlek 66 x 50 cm.

Oramad, smärre veck i övre marginalen.

Utropspris
15 000 SEK