Siri Berg

(USA, 1921-2020)
Siri Berg
(USA, 1921-2020)

Siri Berg, Japanska blocktryck på papper, 2 st, "Micro", signerade.

6-k4, 6-k3, Märkta Kreab collection, mått vardera 14x14 cm, inramade i plexiglas låda, inramat mått 25x40 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK