1341509

Matta, semiantik Veramin, ca 317 x 207 cm

Matta, semiantik veramin, ca 317 x 207 cm.

Röd botten med polykromt minakhani mönster. Märkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka

Något slitage. Lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M4
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK