Design Övrigt
1341569

Industrilampor, ett par, 1900-talets mitt.

Golvlampor i metall med ställbar skärm. För en ljuspunkt var. Höjd 130-137 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar. Ska vara höj-och sänkbara med en har rostat fast och den andra går inte att skruva fast.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK