Klockor & Ur Armbandsur
1341572

must de Cartier, Tank, armbandsur, 20,5 x 20 (28) mm.

Must de cartier, tank, armbandsur, 20,5 x 20 (28) mm.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, ca 1990.

Caliber 66, Boettnr. 3 66001 / 1 5519 / 12851.

Åldersrelaterat slitage. Skadat glas. Defekt.

Simon Naeslund
Simon Naeslund
Assisterande Specialist Klockor
+46 (0) 73 595 68 75

Klubbat pris
5 000
484
546
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 nov 18:33
5 000 SEK
11 nov 13:45
4 500 SEK
9 nov 21:33
2 000 SEK