Konst Contemporary
1341671

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad.

Lars Lerin, akvarell, signerad.

Skymning. Bladstorlek 30 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z16
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
120 000
11 831
13 936
Utropspris
80 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
18 sep 18:43
120 000 SEK
18 sep 18:43
120 000 SEK
18 sep 18:30
117 000 SEK
18 sep 18:30
115 000 SEK
18 sep 18:30
114 000 SEK