Konst Contemporary
1341806

Carouschka Streijffert

(Sverige, Född 1955)
Carouschka streijffert, blandteknik på papper, signerad och daterad -83.

Carouschka Streijffert, blandteknik på papper, signerad och daterad -83.

Utan titel. I. 170 x 170 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Inköpt av konstnären på 1980-talet i New York.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK