Carouschka Streijffert, blandteknik på papper, signerad och daterad -83.
Utan titel. I. 170 x 170 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt av konstnären på 1980-talet i New York.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK