Design Övrigt
1341982

Lisa Larson

(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, figurin signerad  stengods gustavsberg.

Lisa Larson, figurin signerad stengods Gustavsberg

"Tiger" ur serien "Afrika", längd 26 cm

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK