1342129

Karel Appel

(Holland, 1921-2006)
Karel appel, färglitografi, signerad och numrerad 46/100.

Karel Appel, färglitografi, signerad och numrerad 46/100.

Komposition. Bladstorlek 50 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR