Svart ylle. Två fickor. Fodrad. Märkt "Chloé MADE IN FRANCE Elizabeth Arden NEW YORK".
Slitage.
Enligt uppgift köpt hos Elisabeth Arden Salon i New York på 1980-talet.
Enligt uppgift design av Karl Lagerfeldt.