1342170

Chloé, kappa, omkring storlek XS.

Chloé, kappa, omkring storlek xs.

Svart ylle. Två fickor. Fodrad. Märkt "Chloé MADE IN FRANCE Elizabeth Arden NEW YORK".

Slitage.

Proveniens

Enligt uppgift köpt hos Elisabeth Arden Salon i New York på 1980-talet.

Enligt uppgift design av Karl Lagerfeldt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK