Design Övrigt
1342193

Ryamatta, 1960-tal. Ca 165x175 cm.

Ryamatta, 1960-tal. ca 165x175 cm.

Röd och svart dekor.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

100
1 002
116
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
11 okt 18:18
100 EUR
6 okt 7:16
60 EUR
5 okt 19:17
50 EUR