Konst Klassisk svensk konst
1342194

Axel Lind

(Sverige, 1907-1984)
Axel lind, olja på duk, signerad.

Axel Lind, olja på duk, signerad.

Vägen. 71x101 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Krackelyr.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
350 EUR