Design Övrigt
1342484

Spegel, 1900-talets mitt.

Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.

Rundad form. Ram och fot av mässing. Skaft med lindat läderband. Vrid- och ställbar. Höjd 47 cm

Ställvis slitage. Märken. Ärgad på vissa ställen.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK