Möbler Skåp & Byråar
1342500

Kommod, nyrenässans, sent 1800-tal.

Målat skåp med dekor av kannelyr och insats av zink. Bredd 65, djup 47, höjd 71 cm.

Senare målning. Omarbetad. Smärre skador på zink.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK