Belysning Bordslampor
1342524

Bordslampor, ett par, 1900-talets slut eller 2000-tal.

Patinerad metall. I kinesisk arkaisk stil. På träställ För två ljuspunkter vardera. Höjd inklusive skärm 92 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P12
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK