Design Övrigt
1342552

Kenneth Clark, skål, Kenneth Clark Pottery, England.

Kenneth clark, skål, kenneth clark pottery, england.

Glaserad keramik. Djupstämplad Kenneth Clark Pottery. Längd 52 cm. Bok signerad av konstnären medföljer.

Krackelyr. Slitage på boken. Glasyrmistor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Klubbat pris
3 000
296
348
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
15 sep 10:19
3 000 SEK
15 sep 10:19
2 800 SEK
15 sep 10:18
2 600 SEK
15 sep 10:18
2 400 SEK
15 sep 5:15
2 200 SEK