1342670

Hängsmycke med pärla och rosenstenar

Hängsmycke med pärla och rosenstenar.

18K guld och silver. Stämplad EAT, Thomassons Guld-& Juvelfirma Erik, Stockholm 1955. Mått ca 2,5 x 1,5 cm. Kedja 18K vitguld, Balestra. Längd 39 cm. Vikt 12 gram.

Slitage. Omarbetad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J402
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK