Konst Modern svensk konst
1342765

Olof Walfrid Nilsson

(Sverige, 1868-1956)
Olof walfrid nilsson, olja på pannå, signerad olof w. nilsson och daterad 17-6 1941.

Olof Walfrid Nilsson, olja på pannå, signerad Olof W. Nilsson och daterad 17-6 1941.

Skogslandskap. 42 x 61 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK