1342775

Roman Scheidl

(Österrike, Född 1949)
Roman scheidl, olja på duk, signerad.

Roman Scheidl, olja på duk, signerad.

"Oben-Wie_Unten". 112 x 144 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
30 000 SEK