Konst Contemporary
1342841

Johanna Oras

(Finland, Född 1970)
Johanna oras, olja på duk, signerad a tergo.

Johanna Oras, olja på duk, signerad a tergo.

"Kun joulupukki matkaan taas käy". 60 x 70 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
300 EUR